VK LAROZ DK s. r. o. – Logo

Služby – zakázkové zámečnictví

Mezi naše hlavní činnosti patří výroba:

U nás ve VK LAROZ DK s.r.o. v Holešově se věnujeme jak sériovému vyrábění pro významné společnosti z oblasti strojírenství, tak i zakázkové výrobě dle individuálních přání a potřeb našich zákazníků. Naše ocelové konstrukce vyrobené na zakázku můžete vidět u menších lokálních firem, stejně jako u nadnárodních společností.

Nabízíme proto výrobu ocelových konstrukcí na míru, kdy vše do posledního detailu konzultujeme s klientem a snažíme se najít ideální řešení, které bude nejen vyhovovat potřebným požadavkům, ale bude i finančně příznivé.

Vyrábíme na zakázku nejen ocelové konstrukce, ale i vrata, brány, stojany a regály, stejně jako poskytujeme služby klasického zámečnictví. V naší nabídce proto nechybí ani ohýbání, broušení, stříhání a řezání kovových materiálů od plechů přes profilované železo až po tyčoviny.

Hledáte kvalitní firmu pro zakázkovou výrobu ocelové konstrukce? Zavolejte nám nebo napište, sejdeme se a domluvíme, co pro vás můžeme v oblasti výroby ocelových konstrukcí na míru udělat.

Provádíme i povrchovou úpravu zámečnických výrobků

Jsme schopni pro Vás zajistit povrchové úpravy jako jsou lakování základovými venkovními či interiérovými nátěry, popř. antikorozními či protipožárními. Každá konstrukce před samotným nátěrem prochází procesem tryskání, aby bylo dosaženo vyšší kvality nátěru.

Zařídíme speciální povrchové úpravy dle Vašeho přání jako jsou:

  • tryskání
  • lakování
  • komaxit
  • žíhání,
  • černění,
  • galvanické nebo žárové zinkování.