VK LAROZ DK s. r. o. – Logo

O firmě VK LAROZ DK s.r.o.

Historie firmy VK LAROZ DK s.r.o.

Firma LAROZ vznikla v roce 2007. V souvislosti se zvyšující se poptávkou po naší práci jsme založili novou obchodní společnost – VK LAROZ DK s.r.o. (r. 2012).

Dalším zlomovým rokem byl r. 2015, kdy jsme přestěhovali výrobu a sídlo firmy do větších prostor. Změnila se pouze ulice a tudíž firma VK LAROZ DK s.r.o. stále sídlí ve Zlínském kraji, ve městě Holešov.

V r. 2017 nám byla poskytnuta dotace v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) na nákup nových strojů, a proto jsme mohli rozšířit naši výrobu např. o potrubní systémy, komíny a kuželové tvary.

Strojový park a výrobní hala

Výrobní hala o rozloze 1529 m2 se nachází v areálu TON a.s. a je vybavena dvěma mostovými jeřáby o nosnosti 5 t a jedním jeřábem o nosnosti 2 t.

Strojový park je tvořen novým ohraňovacím lisem C135-3100 – 3m (r.v. 2014), hydraulickými tabulovými nůžkami VS 3010 (r.v. 2017), hydraulickou čtyřválcovou zakružovačkou plechu HRB-4 3010 (r.v. 2017), ohýbačkou a svářecími agregáty.

Od r. 2017 také disponujeme plazmovým řezacím strojem PIERCE – RUR 2500, který nám umožňuje vypálení tvarů až do rozměru 2000×6000 mm o síle 20 mm.

Pro dělení silnějších plechů používáme plazmu a k dělení tyčového materiálu slouží dvě pásové pily BOMAR.

Realizace zakázek

Díky novému strojovému vybavení jsme samostatnější a méně závislí na kooperaci s jinými firmami a tudíž jsme schopni expedovat zakázky v kratších termínech.

V současné době máme 10 stálých zaměstnanců, což nám umožňuje realizovat i větší množství zakázek najednou a současně zachovat kvalitu prováděných prací.

Mezi naše stále klienty patří:

  • TOSHULIN, a.s.
  • Montáže Přerov a.s.
  • HALLEXO CZ s.r.o.
  • PROGRESS OK a.s.
  • Energo IPT s.r.o.
  • TRADE DHB s.r.o.

Díky těmto obchodním partnerům můžeme dodávat naše výrobky i do zahraničí.

Certifikát ISO 9001:2008

V roce 2013 jsme získali certifikát ISO 9001:2008 pro obor činnosti:
„Výroba a montáž ocelových hal a ocelových konstrukcí“.

Každým rokem tento certifikát obhajujeme na základě dozorového auditu.

Díky aplikaci ISO v naší firmě se zvýšil důraz na přípravu zakázek a jejich samotnou realizaci, čímž neustále zlepšujeme kvalitu našich služeb a fungování interních záležitostí společnosti.