VK LAROZ DK s. r. o. – Logo

Ochranné kryty obráběcích strojů

Mezi naše klienty patří především významní výrobci z oboru strojírenství a výroby obráběcích strojů, proto se věnujeme i výrobě ochranných krytů strojů.

U nás ve VK LAROZ DK s.r.o. v Holešově si uvědomujeme, jak vysokou hodnotu tyto stroje mají a že jsou ochranné kryty jejich nezbytnou součástí. Proto k jejich výrobě přistupujeme skutečně velmi pečlivě a hlídáme vše do posledního detailu.

Při výrobě ochranných krytů obráběcích strojů navrhujeme konstrukce přesně dle specifických požadavků zákazníka. Kvalitním konstrukčním i designovým řešením ochranných krytů zajišťujeme ochranu nejen stroje, ale i okolního prostředí. Ochranné kryty obráběcích strojů jsou navíc i nedílnou součástí bezpečnosti práce, kdy chrání uživatele stroje před poraněním.

V rámci výroby krytů obráběcích strojů je pro nás samozřejmostí i kontrolní sestavení celého krytu před jeho expedicí do práškové lakovny. V ní poté dochází k nanesení zákazníkem vybrané komaxitové barvy. Tím pro nás ale výroba krytů nejen obráběcích strojů nekončí. Ochranné kryty následně pečlivě zabalíme a předáme zákazníkovi. A pokud si to přeje, rádi u něj zajistíme i finální montáž celé kapotáže.

Kromě výroby ochranných krytů strojů se u nás v Holešově věnujeme i ostatním zámečnickým pracím, jako například výrobě ocelových konstrukcí, povrchovým úpravám kovových výrobků nebo opracování nejrůznějších typů kovových materiálů. Ať už k nám zákazník přijde s jakýmkoliv „kovovým“ požadavkem, vždy se mu snažíme vyjít vstříc.