VK LAROZ DK s. r. o. – Logo

Průmyslové schodiště, zábradlí, plošiny

Výrobní portfolio naší firmy VK LAROZ DK s.r.o., sídlící v Holešově, tvoří široká škála průmyslových výrobků. Věnujeme se výrobě průmyslových plošin, stejně jako výrobě průmyslových schodišť a zábradlí. Vyrábíme kovové průmyslové výrobky přesně na míru našim zákazníkům a vždy s ohledem na jejich aktuální potřebu. Za roky našeho působení v oboru zámečnictví jsme se totiž přesvědčili o tom, že není nic důležitějšího než spokojený zákazník.

Díky našim dlouholetým zkušenostem můžeme nyní našim zákazníkům nabízet nejen výrobu průmyslových zábradlí, ale i různé povrchové úpravy průmyslových kovových výrobků či výrobu ochranných krytů na stroje. Naše výrobkové portfolio se stále rozšiřuje a my jsme rádi, že tak dokážeme vyjít vstříc čím dál více klientům.

Výroba nejrůznějších kovových průmyslových výrobků je pro nás každodenní záležitostí a při výrobě průmyslových plošin se na nás můžete jednoznačně spolehnout. Vyrábíme průmyslové plošiny a schodiště přesně na míru našim zákazníkům. Pokud si nejste jisti s jakýmkoliv detailem průmyslového zábradlí, které potřebujete vyrobit, jednoduše nám zavolejte – pomůžeme vám s kompletním návrhem a domluvíme přesné detaily.